Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

ROK SZKOLNY 2021/2022

Nauczyciel

Koło

Dzień

Godzina

Chochłakiewicz Janina

Warsztaty teatralne

środa

15:00 - 16:00

Cybulska Urszula

Konsultacje olimpijskie

wtorek

8:00 - 8:45

Denkiewicz Wojciech

Siłownia

wtorek

czwartek

8:00 - 8:45

8:00 - 8:45

Diaków Przemysław

Koło szachowe

wtorek

14:15

Dymarczyk Helena

Koło programowania

pierwsza sobota miesiąca

 

Janas Małgorzata

Zajęcia - rozszerzenie klasy III maturalne

wtorek

8:00 - 8:45

Jankowska Anna

Zajęcia - 3 CG

Koło olimpijskie III EG

wtorek

czwartek

8:00 - 8:45

8:00 - 8:45

Kapłowska Hanna

Koło dla maturzystów

wtorek

8:00

Kisztelińska Justyna

Zajęcia sportowe - Stretching z el. SKS

czwartek

piątek

8:00 - 8:45

14:15 - 15:00

Kmieć Małgorzata

Przygotowanie do matury

środa

15:00

Leputa-Stitou Wioletta

Koło chemiczne olimpijskie   // stacjonarnie lub on-line 

Klasy maturalne

sobota

środa

9:00

8:00

Magierski Wojciech

Koło robotyki

Koło olimpijskie / konsultacje maturalne

Klub TALENT - zaj. przyg. z fizyki do matury i na PWr

wtorek

środa

wg terminu PWr

 

8:00 - 8:45

15:00 - 17:30

 

Obst Krystyna

Chemia - klasy maturalne - 3E, 3C

czwartek

8:00

Paszkiewicz Marlena

Koło filmowe/książki

Przygotowanie do olimpiad wg zgłoszeń

piątek

co dwa tygodnie

14:10

do ustalenia

Pawski Jacek

Zespół muzyczny

piątek

13:30

Pietrzak Bartosz

Koło  biegowe

środa

15:00

Podkówka Magdalena

Język niemiecki dla maturzystów

Koło muzyczne The Podkówczers

 

Środa

13:25 - 14:10

15:05 - 16:35

Polak-Czarnowska Marzena

Konsultacje - przygotowanie do matury

wtorek

8:00

Polesiuk Magdalena

Koło lingwistyczne

wtorek

8:00 - 8:45

Skobrtal Marcin

Koło debat

Zajęcia dla maturzystów

Przygotowanie do Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

wtorek

czwartek

wg ustaleń

8:00

8:00

online

Sobczyk Jacek

Zajęcia sportowe

wtorek

czwartek

15:05 - 16:15

15:05 - 16:15

Stączek Małgorzata

Koło historii sztuki

Koło muzyczne

czwartek

środa

15:05 - 16:30

15:05 - 16:00

Sztonyk Paweł

Koło matematyczne

czwartek

8:00 - 8:45

Wierzbicka Bogumiła

Koło dla olimpijczyków

wtorek

8:00 - 8:45

Wojtowicz Anna

Koło geograficzne-przygotowanie do olimpiady geograficznej

wtorek

8:00 - 8:45

Wołodkiewicz Dorota

Koło filozoficzno-literackie

czwartek

8:00 - 8:45

Wróbel Mariola

Konsultacje - przygotowanie do olimpiady

Konsultacje maturalne

czwartek

8:00 - 8:45

Żałobka Anna

Konsultacje

wtorek

8:00 - 8:45

 

dr Paweł Sztonyk

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne - kl. 3 AG

Jeden poniedziałek

w miesiącu

  

9:45 - 11:50

Wersja XML